Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Biżuteria, bransoletki z onyksu

Onyks to z pewnością kamień dla każdego, kto ceni piękno klasycznej czerni. Występuje on wprawdzie także w kolorach białym i zielonym, ale znany jest przede wszystkim właśnie jako kamień o niezwykle głębokiej, ciemnej, hipnotyzującej czerni. W naszym internetowym sklepie znajdują się naszyjniki i bransoletki z onyksu również w połączeniu z innymi kamieniami szlachetnymi. Przygotowaliśmy w tej kategorii szeroką ofertę biżuterii, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Wszystkie nasze bransoletki i naszyjniki z onyksu są bardzo elegancko wykończone z wykorzystaniem srebra oraz srebra pozłacanego. Ogromną wartość przedstawia także onyks jako minerał. Ceni się go od czasów starożytnych zarówno jako kamień jubilerski, jak i talizman, który miał przynosić zdolność do utrzymywania silnych relacji emocjonalnych z innymi ludźmi. Biżuteria, bransoletka czy naszyjnik z onyksu, to wybór silnych i zdecydowanych osobowości, które lubią klasyczną elegancję, oraz tych, którzy chcą dodać sobie wiary we własne możliwości.

Charakterystyka:
Onyks jest minerałem będącym odmianą chalcedonu. Należy do rzadkich skał. Występuje na całym świecie w skałach wulkanicznych. Najbardziej znaną obecnie jego odmianą jest wersja czarna, ale występuje również w kolorze białym i zielonym oraz biało-czarnym pod nazwą sardonyks. W starożytności uważany był za kamień przynoszący szczęście, dlatego też używano go do wyrobu osobistych pieczęci i kamei.
 
Uważa się, że kamienie posiadają liczne właściwości i pozytywnie oddziałują zarówno na umysł jak i ciało osoby, która je nosi.


Właściwości:
W starożytnym Egipcie wierzono, że Onyks jest kamieniem, który pomaga pogodzić się z rozstaniem, niespełnioną miłością czy też utratą kogoś bliskiego. Zmniejsza tęsknotę i sprawia, że łatwiej poradzić sobie z silnymi emocjami.
 
Onyks wspiera osobę, która go nosi w sytuacjach stresujących, wymagających wnikliwej analizy, skomplikowanych dotyczących zarówno sfery emocjonalnej jak i zawodowej czy rodzinnej. Wzmacnia poczucie kontroli nad życiem w trudnych momentach.
 
Onyks jest doskonałym kamieniem dla osób, które na co dzień borykają się ze skomplikowanymi problemami osobistymi jak również dla tych, których obowiązki zawodowe wymagają na co dzień wykonywania wielu zadań jednocześnie, pośpiechu i dobrego funkcjonowania w stresie oraz szybkiego podejmowania decyzji.
 
Onyks przyspiesza powrót organizmu do dobrej formy w sytuacjach wyczerpania zarówno fizycznego jak i emocjonalnego.
Jest kamieniem idealnym zarówno dla osób wykonujących pracę wymagającą dużego wysiłku intelektualnego jak również dla uczących się oraz osób intensywnie uprawiających sport.
 
 
Wpływ na zdrowie wg. medycyny niekonwencjonalnej:
•    Wspiera prawidłowe działanie systemu nerwowego, łagodzi skutki stresu.
•    Pozytywnie wpływa na nerki, serce, trzustkę, jelita i pęcherz moczowy.
•    Wzmacnia kręgosłup i kości.
•    Poprawia stan skóry, włosów i paznokci.
 
 
Znaki zodiaku: Koziorożec

Bransoletka męska /1727/ Bransoletka męska /1727/
Producent: MYNESS
Cena:

149,00 zł

szt.
zobacz więcej
Bransoletka męska /1728/ Bransoletka męska /1728/
Producent: MYNESS
Cena:

149,00 zł

szt.
zobacz więcej
Bransoletka męska /1718/ Bransoletka męska /1718/
Producent: MYNESS
Cena:

89,00 zł

szt.
zobacz więcej
Bransoletka męska /1716/ Bransoletka męska /1716/
Producent: MYNESS
Cena:

99,00 zł

szt.
zobacz więcej
Bransoletka męska /1658/ Bransoletka męska /1658/
Producent: MYNESS
Cena:

89,00 zł

szt.
zobacz więcej
Bransoletka męska /1659/ Bransoletka męska /1659/
Producent: MYNESS
Cena:

89,00 zł

szt.
zobacz więcej
Bransoletka z żaglówką /1660/ Bransoletka z żaglówką /1660/
Producent: MYNESS
Cena:

109,00 zł

szt.
zobacz więcej
Naszyjnik męski /811/ Naszyjnik męski /811/
Producent: MYNESS
Cena:

139,00 zł

szt.
zobacz więcej
Naszyjnik męski z rewolwerem /812/ Naszyjnik męski z rewolwerem /812/
Producent: MYNESS
Cena:

149,00 zł

szt.
zobacz więcej
Naszyjnik męski z żaglówką /813/ Naszyjnik męski z żaglówką /813/
Producent: MYNESS
Cena:

149,00 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
HRBC Aleksandra Majsiuk-Czubaszek | tel. 602 114 558 | mail: myness@myness.pl | ul. Jeżyka 1a/2 | 05-500 Zgorzała | woj. mazowieckie | NIP: 5261572755
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl